Her türlü karmaşıklıkta ve türde websitesi tasarımı, web uygulamaları yazılımı, mobil uygulama geliştirme, robotik süreç otomasyonları ve Dijital pazarlama hizmetleri vermekteyim.

Ben İstanbul'dan freelance web tasarım, freelance mobil uygulama geliştirici, freelance rpa uzmanı Tuğrul Yıldırım. Ben serbest çalışan bir full stack php web geliştiricisiyim, ayrıca Robotik Süreç Otomasyon Geliştiricisi ve bir SEO Uzmanıyım. Web sitenizi kolayca yönetmek için tamamen duyarlı ve seo dostu web tasarımı ve kullanımı kolay yönetici paneli geliştirebilirim.

Kurumsal ihtiyaçlarınız için arama motoru dostu bir web sitesine sahip olmak artık çok uygun. Tek yapmanız gereken referanslarımı gözden geçirmek ve benimle iletişime geçmek.

Aynı zamanda, Kurumsal ihtiyaçlarınız için robotik süreç otomasyonu da geliştirebilirim. çalışanlarınızdan daha yüksek verim alırken maliyetlerinizi düşürürsünüz. Zamandan ve paradan tasarruf etmek için şimdi bir robotik proses otomasyonu sipariş edin.

Zaten bir web siteniz veya Youtube kanalınız varsa, ancak yeterince trafik alamıyorsanız, Siz ve şirketiniz için arama motoru optimizasyonu hizmetleri sağlayabilirim. internetteki farkındalığınızı artırabilir, şirketinize hem prestij hem de değer katabilirsiniz.

Ayrıca yukarıdaki hizmetlerin tümüne sahipsiniz ancak sosyal medyanızı yönetmek çok zorlaşırsa; Kurumsal ihtiyaçlarınız için sosyal medya optimizasyonu ve sosyal medya yönetimi hizmetleri sağlayabilirim.

Her zaman müşterilerimin arzu ve isteklerini anlayarak; ihtiyaçlarına net cevap sunan, kullanımı pratik ve güvenli yazılımlar ortaya çıkarmak hedefindeyim. Ekstra masraf için şişirme özellikler veya uygulamalarla bir şeylerin yapıldığı iması ve algısı yaratmıyorum.
Bilen bahane üretmez; sahip çıkar.